рос укр Інтернет-магазин «Шоколадниця» Адреси кав'ярень на мапі
Головна > Про компанію

Про компанію

Про компанію

Перша кав’ярня «Шоколадниця» в Києві відкрилася у 2006 році і одразу завоювала прихильність киян і гостей столиці. На сьогоднішній день в Україні працює вже 18 кав'ярень, з них 11 - у столиці, де «Шоколадниця» була і залишається законодавицею «кавової моди».

«Шоколадниця» стала незмінним місцем зустрічей, приємних бесід, кавових насолод, десертних смаколиків і всього найприємнішого, про що Ви тільки можете подумати! Тут на вас чекають традиційна гостинність, затишний інтер'єр і приємна атмосфера, що сприяють душевному спілкуванню.

У меню ви зможете знайти більше 30 найменувань кави та кавових напоїв. Крім того, ми раді запропонувати вам дуже смачний гарячий шоколад, широкий асортимент ароматного чаю та оригінальні коктейлі. Всі кондитерські вироби ми готуємо у власному кондитерському цеху і використовуємо тільки натуральні продукти. Чізкейки, класичний ніжний тірамісу, наполеон, яблучний штрудель, панакота, шоколадне фондю, знамениті млинці «Шоколадниці» створені спеціально для наших Гостей за фірмовими рецептами.

Також у «Шоколадниці» ви можете ситно підкріпитися дуже смачними закусками, супами і основними стравами, а також завітати на сніданок або ланч. Асортимент страв та напоїв доповнюють позиції зі спеціального «Сезонного меню», яке постійно оновлюється!

Передати смак, аромат і атмосферу наших кав’ярень словами просто неможливо! Тому просто приходьте до нас у гості!

Вакансії

Вакансії: офіціант, бариста, кухар.

Анкета
 
Загальні відомості про претендента
Дата народження:
Адреса проживання
Додаткові відомості
грн.
 
Контакти відділу персоналу

З питань працевлаштування:

Тетяна Жмурко

e-mail: [email protected]

моб.: (093) 342 43 03

Контакти відділу маркетингу

З питань розміщення реклами та співробітництва

Підвеза Сергій

e-mail: [email protected]
 

Контакти відділу постачання

З питань постачання

Тетяна Шкред

e-mail: [email protected]
 

Розвиток мережі

З питань розвитку мережі

Андрій Громницький

e-mail: [email protected]